Nová fotografie
Plakátek


Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Vyhledat na webu

Vyhledat text


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 32 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-32 |
Čestné uznání Petru Novotnému
vydáno dne 13. 07. 2020 (270x přečteno)

V rámci tenisového turnaje čtyřher mužů nad 100 let v Bruntále, předal manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban, Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v okrese, předsedovi Tenisového klubu Bruntál Petru Novotnému u příležitosti životního jubilea, a poděkoval mu za velký kus práce a angažovanost pro sportovní prostředí v Bruntále z pozice funkcionáře, učitele a trenéra.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestný odznak ČUS pro Františka Měrku
vydáno dne 31. 10. 2019 (672x přečteno)

Čestný odznak České unie sportu za vyznamný a vyjímečný přínos k rozvoji tělovýchovy a sportu obdržel u příležitosti životního jubilea 75 let, z rukou předsedy RS ČUS Bruntál Ladislava Velebného a referenta RS ČUS Jana Urbana dlouholetý předseda okresního svazu stolního tenisu a člen výkonného výboru RS ČUS Bruntál František Měrka.
Jmenovaný je ještě aktivním hráčem stolního tenisu TJ Olympia Bruntál a zúčastňuje se Mistrovství světa a Evropy veteránů a úspěšně si vede i v Českém žebříčku a celý svůj sportovní život zasvětil rozvoji stolního tenisu v regionu. Františku blahopřejeme. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání Janě Martiníkové
vydáno dne 08. 01. 2019 (789x přečteno)

Krásného životního jubilea se dožila v minulých dnech členka TJ Kuželky Horní Benešov paní Jana Martiníková.
V rámci kuželkářského utkání Horní Benešov - Poduba, poděkoval a předal Janě manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban, České uznání České unie sportu Praha za vyjímečný přínos k rozvoji sportu v ČR a malý dárek.
Jana Martiníková byla od roku 1975 vynikající atletkou v TJ Vítkovice. Od roku 1980 je členkou TJ Horní Benešov oddílu kuželky.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání Františku Pohankovi
vydáno dne 26. 10. 2018 (708x přečteno)

Krásného životního jubileua 85 let se dožívá v pátek 26.října dlouholetý místopředseda RS České unie sportu v Bruntále, předseda TJ Jiskra Rýmařov a sekretář Okresního fotbalového svazu František Pohanka. Celý svůj život zasvětil tělovýchově a sportu a stále aktivně pro rozvoj sportu v Rýmařově i okrese Bruntál pracuje.
Františku, přejeme vše nejlepší, štěstí zdraví a pohodu a děkujeme za vše co jsi pro rozvoj sportu vykonal.
František Pohanka je držitelem nejvyššího tělovýchovného vyznamenání "Medaile za významný a vyjímečný přínos pro rozvoj sportu v České republice". Blahopřejeme.

Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Josef Zmydloch oslavuje šedesátku
vydáno dne 22. 05. 2018 (751x přečteno)

Krásného životního jubilea 60 let se v minulých dnech dožil dlouholetý fotbalový funkcionář a předseda TJ Široká Niva Josef Zmydloch.
Při fotbalovém utkání domácí Široké Nivy s Jindřichovem mu manažer Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále Jan Urban, předal Čestný odznak České unie sportu a dárek jako poděkování za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice a v okrese Bruntál.
Jožko blahopřejeme a přejeme hodně štěstí, pohody a elánu v osobním životě i v Tvém oblíbeném sportu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu Janě Hupkové
vydáno dne 22. 09. 2017 (1004x přečteno)

V minulých dnech se dožila krásného životního jubilea 75 let dlouholetá cvičitelka a funkcionářka TJ Slavoj Bruntál a TJ Olympia Bruntál, paní Jana Hupková z Bruntálu.
Jana, jak jí všichni říkají je dlouholetou cvičitelkou a funkcionářkou. Byla předsedkyní odboru ZRTV a ČASPV v TJ Slavoj Bruntál, před pěti lety přešla se všemi svými děvčaty do TJ Olympia Bruntál, kde založila oddíl rekreačního sportu žen, ve kterém pracuje jako předsedkyně a cvičitelka doposud. V době pořádání Československých spartakiád byla vedoucí skladby žen. Ve svém oddíle má víc jak 100 žen, se kterými pravidelně 2x týdne cvičí a pořádá různé turnaje a sportovní a společenské akce.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban a předseda TJ Olympia Bruntál předal jubilantce na čtvrtečním cvičení oddílu žen, Medaili České unie sportu Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění její dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu, a malý dárek. Jano, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 08. 05. 2017 (1203x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 60 ti let jeden ze zakladatelů TJ Sokol Dolní Moravice a současný předseda Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále a poslanec Parlamentu ČR pan Ladislav Velebný.
Laďa, jak mu všichni říkají, začal jako mladý fotbalista v Malé Morávce. Další fotbalové dresy oblékal v Chomýži a Dolní Moravici. V roce 1984 byl mezi zakládajícími členy tělovýchovy v Dolní Moravici a působil zde jako organizační pracovník. Byl i zakladatelem tradičního Silvestrovského běhu v Dolní Moravici, který běžel osobně 14x.
Je poslancem parlamentu ČR a již třetí volební období je členem Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále. Na valné hromadě v listopadu 2016 byl zvolen předsedou RS ČUS Bruntál.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal při osobní návštěvě jubilantovi Čestný odznak ČUS Praha a dárek, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu v obci i okrese Bruntál.

Laďo, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Krásné výroční Jany Hupkové
vydáno dne 21. 03. 2017 (1089x přečteno)

Včera večer, kde jinde než v tělocvičně, oslavila předsedkyně oddílu Rekreačního sportu Jana Hupková v kolektivu svých cvičenek 75. výročí narození. 
Děvčata si zavzpomínaly na začátky cvičení a dobře se pobavily. Poblahopřát přišla i ředitelka 2.ZŠ Milena Zatloukalová a její zástupkyně. Cvičení provázela krásná atmosféru a jubilantka obdržela množství dárků.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 10. 03. 2017 (1146x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 75 let dlouholetý člen okresního výboru ČSTV v Bruntále, cyklista a funkcionář pan Otmar Rychta z Krnova.
Ota, jak mu všichni říkají je zakladatelem cyklistiky v Krnově a jako člen Lokomotivy Krnov založil tradiční závod „Napříč Jeseníky“. Po odchodu z TJ Lokomotiva založil nový spolek s názvem Cyklistika pro všechny Krnov. Tento oddíl pokračuje v nové tradici, kterou je pořádání silničního závodu „O cenu Krnova“ a dalších akcí pro mládež a veřejnost, ve kterých nikdy nechyběl ani tradiční „Závod míru“.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal na páteční valné hromadě oddílu CPV jubilantovi Medaili ČUS Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu. 

Otíku, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Poděkování Josefu Molnárovi
vydáno dne 17. 01. 2017 (1271x přečteno)

Kulaté životní jubileum 70 let oslavil v uplynulých dnech dlouholetý předseda Okresního atletického svazu v Bruntále a dlouholetý člen a jeden ze zakladatelů TJ Olympia Bruntál a tvůrce znaku TJ Olympia, Josef Molnár. U přiležitosti tohoto životního jubilea mu předal medaili České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice manažer RS ČUS v Bruntále a předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban, který mu zároveň poděkoval za práci pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese i městě Bruntál. Blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Vyznamenání a ocenění práce pro Františka Kočaře
vydáno dne 26. 09. 2016 (1464x přečteno)

Krásného životního jubilea 75 let se dožíl dlouholetý předseda TJ Široká Niva, dlouholetý starosta a současný člen výkonného výboru Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále František Kočař.
Před zahájením fotbalového utkání Široká Niva-Dolní Moravice mu předal manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban medaili České unie sportu za významný a výjímečný přínost k rozvoji tělovýchovy a sportu a společně s vedením TJ Široká Niva, kapitány obou mužstev a poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným mu poděkoval za velký kus práce, který pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese Bruntál vykonal.
Františku, blahopřejeme a přejeme pevné zdraví a sportovní elán do dalších let.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 17. 03. 2015 (2386x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80ti let dlouholetý předseda okresního výboru ČSTV Bruntál pan Bohumil Janeček z Krnova.
Dr.Janeček je členem TJ Krnov, byl mnoho let ředitelem Gymnázia v Krnově a vedle funkce předsedy OV ČSTV Bruntál pracoval v TJ jako rozhodčí atletiky a cvičitel ZRTV. Byl vedoucím družstva mužů v ZRTV, okresní náčelník Sokola a člen výboru TJ Krnov.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 19. 02. 2015 (2414x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80 let dlouholetý tělovýchovný funkcionář a předseda TJ Družstevník Úvalno Jindřich MITURA.
Jindra přišel do našeho okresu v 10 letech z Čeladné. V Úvalně začal jako žáček hrát kopanou, od roku 1960 začal pracovat ve výboru TJ, kde přešel až do funkce předsedy TJ.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání
vydáno dne 22. 12. 2014 (1959x přečteno)

Jan UrbanIng.Jiří PlchotVážení sportovní přátelé, členové sportovních svazů, sportovních klubů a tělovýchovných jednot Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále.

Přejeme Vám příjemné prožití svátků Vánočních,
pevné zdraví, štěstí a pohodu v kruhu Vašich rodin a svých blízkých.

Přijměte naše poděkování za obětavou práci, kterou jste pro rozvoj tělovýchovy a sportu ve Vašich městech a obcích v celém našem okrese Bruntál v loňském roce vykonali.

Přejeme Vám všem mnoho osobních i sportovních úspěchů v novém roce 2015 a ať se Vám práce daří.

S úctou

ing.Jiří Plchot, předseda VV RS ČUS Bruntál
Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 27. 11. 2014 (2919x přečteno)

Zbyhněv Čarnecký z Krnova V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80 let dlouholetý člen okresního výboru ČSTV v Bruntále pan Zbyhněv Čarnecký z Krnova.
Zbyšek, jak mu všichni říkali byl učitelem na odborném učilišti Strojosvit v Krnově a pracoval v sekcích atletiky, později se stal funkcionářem a trenérem basketbalu v TJ Loko Krnov. Zde vedl především dívčí týmy a s trénováním skončil až v důchodovém věku. Jako důchodce jsme ho mohli vídávat v lyžařském areálu v Karlově p.P., kde v posledních letech pracoval.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

| 1-15 | 16-30 | 31-32 |

Partneři

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


 

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdete


Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče

22.08.2014:
Studium na Vyšší odborné škole ČUS

09.05.2014:
Nabídka doplňků pro trénink

01.09.2011:
VOŠ ČSTV

31.08.2010:
Kniha jako sportovní cena©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.