Nová fotografie
Blahopřání k životnímu jubileu Janě Hupkové
21.9.2017

Týdenní aktualizace
NOVÉ ČLÁNKY
19.10.2017
Dotace na údržbu a provoz letos nebude


Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Vyhledat na webu

Vyhledat text


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 27 nalezených)

| 1-15 | 16-27 |
Blahopřání k životnímu jubileu Janě Hupkové
vydáno dne 22. 09. 2017 (59x přečteno)

V minulých dnech se dožila krásného životního jubilea 75 let dlouholetá cvičitelka a funkcionářka TJ Slavoj Bruntál a TJ Olympia Bruntál, paní Jana Hupková z Bruntálu.
Jana, jak jí všichni říkají je dlouholetou cvičitelkou a funkcionářkou. Byla předsedkyní odboru ZRTV a ČASPV v TJ Slavoj Bruntál, před pěti lety přešla se všemi svými děvčaty do TJ Olympia Bruntál, kde založila oddíl rekreačního sportu žen, ve kterém pracuje jako předsedkyně a cvičitelka doposud. V době pořádání Československých spartakiád byla vedoucí skladby žen. Ve svém oddíle má víc jak 100 žen, se kterými pravidelně 2x týdne cvičí a pořádá různé turnaje a sportovní a společenské akce.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban a předseda TJ Olympia Bruntál předal jubilantce na čtvrtečním cvičení oddílu žen, Medaili České unie sportu Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění její dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu, a malý dárek. Jano, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 08. 05. 2017 (354x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 60 ti let jeden ze zakladatelů TJ Sokol Dolní Moravice a současný předseda Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále a poslanec Parlamentu ČR pan Ladislav Velebný.
Laďa, jak mu všichni říkají, začal jako mladý fotbalista v Malé Morávce. Další fotbalové dresy oblékal v Chomýži a Dolní Moravici. V roce 1984 byl mezi zakládajícími členy tělovýchovy v Dolní Moravici a působil zde jako organizační pracovník. Byl i zakladatelem tradičního Silvestrovského běhu v Dolní Moravici, který běžel osobně 14x.
Je poslancem parlamentu ČR a již třetí volební období je členem Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále. Na valné hromadě v listopadu 2016 byl zvolen předsedou RS ČUS Bruntál.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal při osobní návštěvě jubilantovi Čestný odznak ČUS Praha a dárek, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu v obci i okrese Bruntál.

Laďo, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Krásné výroční Jany Hupkové
vydáno dne 21. 03. 2017 (310x přečteno)

Včera večer, kde jinde než v tělocvičně, oslavila předsedkyně oddílu Rekreačního sportu Jana Hupková v kolektivu svých cvičenek 75. výročí narození. 
Děvčata si zavzpomínaly na začátky cvičení a dobře se pobavily. Poblahopřát přišla i ředitelka 2.ZŠ Milena Zatloukalová a její zástupkyně. Cvičení provázela krásná atmosféru a jubilantka obdržela množství dárků.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 10. 03. 2017 (386x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 75 let dlouholetý člen okresního výboru ČSTV v Bruntále, cyklista a funkcionář pan Otmar Rychta z Krnova.
Ota, jak mu všichni říkají je zakladatelem cyklistiky v Krnově a jako člen Lokomotivy Krnov založil tradiční závod „Napříč Jeseníky“. Po odchodu z TJ Lokomotiva založil nový spolek s názvem Cyklistika pro všechny Krnov. Tento oddíl pokračuje v nové tradici, kterou je pořádání silničního závodu „O cenu Krnova“ a dalších akcí pro mládež a veřejnost, ve kterých nikdy nechyběl ani tradiční „Závod míru“.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal na páteční valné hromadě oddílu CPV jubilantovi Medaili ČUS Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu. 

Otíku, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Poděkování Josefu Molnárovi
vydáno dne 17. 01. 2017 (512x přečteno)

Kulaté životní jubileum 70 let oslavil v uplynulých dnech dlouholetý předseda Okresního atletického svazu v Bruntále a dlouholetý člen a jeden ze zakladatelů TJ Olympia Bruntál a tvůrce znaku TJ Olympia, Josef Molnár. U přiležitosti tohoto životního jubilea mu předal medaili České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice manažer RS ČUS v Bruntále a předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban, který mu zároveň poděkoval za práci pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese i městě Bruntál. Blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Vyznamenání a ocenění práce pro Františka Kočaře
vydáno dne 26. 09. 2016 (584x přečteno)

Krásného životního jubilea 75 let se dožíl dlouholetý předseda TJ Široká Niva, dlouholetý starosta a současný člen výkonného výboru Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále František Kočař.
Před zahájením fotbalového utkání Široká Niva-Dolní Moravice mu předal manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban medaili České unie sportu za významný a výjímečný přínost k rozvoji tělovýchovy a sportu a společně s vedením TJ Široká Niva, kapitány obou mužstev a poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným mu poděkoval za velký kus práce, který pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese Bruntál vykonal.
Františku, blahopřejeme a přejeme pevné zdraví a sportovní elán do dalších let.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 17. 03. 2015 (1605x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80ti let dlouholetý předseda okresního výboru ČSTV Bruntál pan Bohumil Janeček z Krnova.
Dr.Janeček je členem TJ Krnov, byl mnoho let ředitelem Gymnázia v Krnově a vedle funkce předsedy OV ČSTV Bruntál pracoval v TJ jako rozhodčí atletiky a cvičitel ZRTV. Byl vedoucím družstva mužů v ZRTV, okresní náčelník Sokola a člen výboru TJ Krnov.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 19. 02. 2015 (1551x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80 let dlouholetý tělovýchovný funkcionář a předseda TJ Družstevník Úvalno Jindřich MITURA.
Jindra přišel do našeho okresu v 10 letech z Čeladné. V Úvalně začal jako žáček hrát kopanou, od roku 1960 začal pracovat ve výboru TJ, kde přešel až do funkce předsedy TJ.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání
vydáno dne 22. 12. 2014 (1152x přečteno)

Jan UrbanIng.Jiří PlchotVážení sportovní přátelé, členové sportovních svazů, sportovních klubů a tělovýchovných jednot Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále.

Přejeme Vám příjemné prožití svátků Vánočních,
pevné zdraví, štěstí a pohodu v kruhu Vašich rodin a svých blízkých.

Přijměte naše poděkování za obětavou práci, kterou jste pro rozvoj tělovýchovy a sportu ve Vašich městech a obcích v celém našem okrese Bruntál v loňském roce vykonali.

Přejeme Vám všem mnoho osobních i sportovních úspěchů v novém roce 2015 a ať se Vám práce daří.

S úctou

ing.Jiří Plchot, předseda VV RS ČUS Bruntál
Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 27. 11. 2014 (2021x přečteno)

Zbyhněv Čarnecký z Krnova V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 80 let dlouholetý člen okresního výboru ČSTV v Bruntále pan Zbyhněv Čarnecký z Krnova.
Zbyšek, jak mu všichni říkali byl učitelem na odborném učilišti Strojosvit v Krnově a pracoval v sekcích atletiky, později se stal funkcionářem a trenérem basketbalu v TJ Loko Krnov. Zde vedl především dívčí týmy a s trénováním skončil až v důchodovém věku. Jako důchodce jsme ho mohli vídávat v lyžařském areálu v Karlově p.P., kde v posledních letech pracoval.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Bruntálský sjezdař Jirka Drlík třetí na MS
vydáno dne 26. 09. 2014 (2136x přečteno)

Bruntálský sjezdař Jirka Drlík třetí na MS Ahoj kamarádky a kamarádi, příznivci Masters lyžování,

na výletě v Chile jsem měl tak nabytý program , ne všude fungoval internet, tak že pozdrav zasílám se zpožděním když jsem již doma.
Letos mi nepřálo štěstí, druhý den lyžování jsem se zranil (natržené tříslo), přesto byl výsledek v závodění celkem dobrý.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 25. 09. 2014 (2239x přečteno)

František Měrka V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 70 let dlouholetý předseda okresního svazu stolního tenisu pan František Měrka.
Franta začínal se stolním tenisem v roce 1957 jako hráč TJ Slavoj Bruntál v jehož dresu hraje i dnes a reprezentuje tento klub a město na mistrovstvích Evropy a světa veteránů.
Od roku 1967 pracuje v okresním svazu stolního tenisu, od roku 1987 doposud je předseda tohoto svazu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 04. 07. 2014 (2455x přečteno)

Dlouholetý předseda TJ a oddílu ledního hokeje TJ Horní Bene V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 90 let dlouholetý předseda TJ a oddílu ledního hokeje TJ Horní Benešov pan Antonín Šindler.
Jmenovaného navštívili s kyticemi a dárky místostarosta města Jaroslav Strmiska, manažer RS České unie sportu Bruntál Jan Urban a předseda TJ Horní Benešov Miroslav Petr.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal jubilantu Čestné uznání ČUS Praha za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice, jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu.

Blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Ocenění "In memoriam" pro Jiřího Hradila a Josef Seidla
vydáno dne 23. 05. 2014 (1580x přečteno)

Ocenění "In memoriam" pro J.Hradila a J.Seidla Ocenění "In memoriam" pro Jiřího Hradila a Josef Seidla.
Za velkého zájmu veřejnosti proběhlo ve čtvrtek 22.května v Koncertní síni Sv.Ducha v Krnově slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města Krnova za rok 2013.
Z rukou starostky města Mgr.Aleny Krušinové a členů sportovní komise bylo oceněno 10 nejlepších jednotlivců do 18 a nad 18 let, nejlepší trenéři a cvičitele a po dvou kolektivech do 18 a nad 18 let.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Vyznamenání pro Zdeňku Náplavovou
vydáno dne 17. 04. 2014 (2689x přečteno)

70. jubileum - Zdeňka Náplavová Ve středu 9.dubna se dožila krásného životního jubilea 70 let dlouholetá předsedkyně okresního svazu orientačního běhu, pracovnice okresního sdružení ČSTV Bruntál, členka pléna OS ČSTV Bruntál, předsedkyně oddílu OB Horní Benešov

paní Zdeňka Náplavová, členka TJ Horní Benešov.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

| 1-15 | 16-27 |

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

www.mubruntal.cz


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdete


Aktuality
13.09.2017:
Financování sportu z České olympijské nadace - Informace pro rodiče

22.08.2014:
Studium na Vyšší odborné škole ČUS

09.05.2014:
Nabídka doplňků pro trénink

01.09.2011:
VOŠ ČSTV

31.08.2010:
Kniha jako sportovní cena©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce (GNU GPL).
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.