Program Podpora sportu MSK 2021
vydáno dne 28. 12. 2020 (553x přečteno)

TJ,SK okresu Bruntál

Vážení přátelé,
Zastupitelstvo Moravskoslezského kraje na svém zasedání dne 17. 12. 2020 schválilo Memorandum o spolupráci s Moravskoslezskou krajskou organizací ČUS (MSKO ČUS) ve věci podpory sportu v Moravskoslezském kraji.
Byl také schválen Program podpory sportu v Moravskoslezském kraji – SPORT MSK 2021 – TJ/SK, který MSKO ČUS doplnil upřesněním dopadů epidemie koronaviru SARS CoV-2, které postihly v roce 2020 sportovní prostředí a přetrvávají i v době vyhlášení Programu a budou dopadat na sport také v roce 2021.
MSKO ČUS vyhlašuje a zajišťuje program podpory sportu - SPORT MSK 2021 - TJ/SK.
Bližší informace naleznete v příloze, a jsou také na stránkách www.cusbruntal.cz


Podpora se bude týkat činnosti sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot a sportovních příspěvkových organizací měst a obcí, které působí v regionu.
Navržený způsob finanční podpory stejně jako v roce 2019 a 2020 je založený na členské základně.
Příspěvek bude moci být poskytnut maximálně do výše 60 procent celoročních výdajů sportovní organizace a bude maximálně 130 tisíc korun českých pro jednoho žadatele. Mimimální příspěvek bude 13 tisíc korun českých.
Termín podávání žádostí je od 10. ledna do 31. ledna 2021.
Administraci programu v Moravskoslezském kraji zajišťují příslušná regionální sdružení České unie sportu (Servisní centra sportu ČUS).

Na našem Servisním centru sportu ČUS Bruntál, Zahradní 1, Vám poskytnu plnou pomoc při podávání žádostí, i pro přípravu žádostí.
Z důvodu nouzového stavu se mi kdykoliv emailem či telefonem ozvěte a domluvíme se na podání žádosti a poskytnutí případné konzultace.
Byl bych moc rád, aby jste a termínem podání žádosti neotáleli a po 10.1. mne kontaktovali, který den mi žádost doručíte, ať nečekáme na poslední dny.
 
Pro podání je nutné, abyste aktualizovali členskou základnu v Informačním systému ČUS k datu 31.12.2020, jak jsem Vás již upozornil !!!! 
Já poté převedu Vaši členskou základnu do Informačního systému IS SPORT, který je určen pro podání žádostí. 
Je proto potřeba, aby jste provedli kontrolu členské základny – doplnění nových členů, vyřazení těch, kteří ukončili činnost, kontrolu zda jsou členové správně zařazeni u "Role" (aktivní sportovec soutěžící; aktivní sportovec; ostatní) a trenéry označit v "Ostatní role".
 
Další důležité informace :

- Už teď mi mužete zasílat na email naskenované nové průkazy trenérů (nové od podání žádostí v roce 2020). Upřesňuji, že vlivem "covid" jsou do Programu započítány i ty licence, kterým skončila platnost v r. 2019 nebo v r. 2020.
 

- Žadatelé, kteří podali žádost na rok 2020, nemusejí dodávat nový Flash disk s nahranou žádostí a přílohami. Bude použit Flash disk z jejich žádostí na rok 2020 a data pro rok 2021 budou nahrána na Flash disk dodaný v loňském roce.
 
Přeji Vám příjemný konec roku,
"veselý Silvestr" a mnoho zdraví stěstí a pohody do roku 2021, 
a těším se na další dobrou spolupráci.
 ( ZPĚT | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál | tisk )

:: Výpis všech souvisejících článků ::

Partneři

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.