Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 44 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-44 |
Tělovýchovné vyznamenání pro Radka Hanela
vydáno dne 24. 07. 2023 (147x přečteno)

U příležitosti významného životního jubilea udělil VV ČUS Praha "Čestné uznání ČUS" za významný a vyjímečný přinos k rozvoji sportu Radku Hanelovi z TJ Široká Niva, jako poděkování za dlouholetou funkcionářskou činnost v oblasti tělovýchovy a sportu v okrese.
Jmenovaný pracuje mnoho let ve funkci sekretáře TJ Široká Niva, je členem VV RS ČUS v Bruntále, předsedou hospodářské komise OFS Bruntál a člen výboru TJ Olympia Bruntál. Čestné uznaní předal Radku Hanelovi manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban. Blahopřejeme. 


( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Zlatý odznak zamířil do Bruntálu
vydáno dne 29. 06. 2023 (169x přečteno)

V průběhu červnové porady zástupců sportovních klubů a tělovýchovných jednot předali představitelé České unie sportu ocenění v podobě zlatého odznaku ČUS a děkovného dopisu Janu URBANOVI z okresního sdružení ČUS v Bruntále.
Ten se agendě týkající se sportu a pomoci klubů v terénu věnuje od 1.července 1973, kdy nastoupil jako metodik Okresního výboru ČSTV v Bruntále dodnes. Ve své obětavé funkcionářské práci pro sport tak pracuje nepřetržítě 50 let. "Jsme hrdi, že v naší organizaci máme takové nadšence, kteří dlouhodobě pomáhají rozvoji sportu. Právě na těchto lidech sport stojí," ocenil činnost Jana Urbana předseda ČUS Miroslav Jansta. (zčus)


 
Foto : Předseda ČUS Miroslav Jansta a místopředseda ČUS Marek Hájek předávají zlatý odznak ČUS Janu Urbanovi.(foto archiv ČUS)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Vyhlášení nejlepších trenérů a sportovců Prudnicka
vydáno dne 06. 04. 2023 (264x přečteno)

V pátek 31.března uspořádal Starostowo Powiatowe w polském Prudniku "III Powiatowe Gale Sportu" což je vyhlášení nejlepších trenérů, kolektivů a sportovců Prudnicka za rok 2022.
Setkání, které se koná v rámci projektu Euroregionu Praděd se zúčastnila i delegace Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále a TJ Olympia Bruntál vedená manažerem RS ČUS a předsedou TJ Olympia Bruntál Janem Urbanem. Na setkání byla dohodnuta další spolupráce na úseku rozvoje sportu v obou regionech na příští období.
V letošním roce vyjde kniha o historii sportu v českopolském pohraničí. (ju)


( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Tělovýchovné vyznamenání pro Karla Handlíře a Ladislava Žitníka
vydáno dne 24. 01. 2023 (298x přečteno)

Na pondělní valné hromadě Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále, předal předseda RS ČUS Bruntál Ladislav Velebný a místopředseda RS ČUS v Bruntále Jan Urban, Čestný odznak ČUS za vyjímečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu v ČR bývalému předsedovi a trenérovi SK Šachy Krnov Karlu Handlířovi a Čestné uznaní za vyjímečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu v ČR Ladislavu Žitníkovi z FK Úvalno. Vyznamenání na návrh RS ČUS Bruntál udělil VV České unie sportu Praha. Blahopřejeme.
( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestný odznak ČUS Josefu Krajčovičovi
vydáno dne 29. 08. 2022 (423x přečteno)

V těchto dnech se dožívá krásného životního jubilea člen výboru FCSO, vedoucí mužstva mužů a člen OFS Bruntál Josef Krajčovič. Na návrh FCSO Bruntál mu výkonný výbor České unie sportu Praha udělil Čestný odznak České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice.
Čestný odznak předal oslavenci v neděli, před začátkem divizního fotbalového utkání FCSO Bruntál s Bohumínem, manažer Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Dres se "šedesátkou" a dárky předal oslavenci také zástupce FCSO Tomáš Němec a kapitán mužstva Ondřej Kušnír. Blahopřejeme. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Mistři světa z Rýmařova
vydáno dne 25. 07. 2022 (283x přečteno)

Dobrý den,

rádi bychom se s vámi podělili s vyjímečným úspěchem naší sportovní skupiny.
Jsme závodníci v koloběhu (silniční koloběžky) a 15.-17.7. 2022 jsme se zúčastnili Mistrovství světa v Estonské Polvě.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Bruntálské sportovní gymnastky slavily
vydáno dne 23. 05. 2022 (635x přečteno)

Oslavy 55.výročí založení sportovní gymnastiky v Bruntále proběhly v gymnastickém sále TJ Praděd Bruntál v pátek 20.května 2022.
Za početné divácké kulisy rodičů a  prarodičů předváděly mladé gymastky skvělé sestavy. Byli přípomni zástupci České gymnastické federace Praha, místostarosta města Martin Henč a místopředseda MSKS ČUS a manažer RS České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Ten poděkoval předsedkyni oddílu Libuši Hornové a celé gymnastické rodině za obrovský kus práce, kterou odvádějí již 55 let ve prospěch mladé generace a skvěle reprezentují město i region na celostátních soutěžích i soutěžích v zahraničí. U příležitosti životního jubilea předal Český odznak ČUS Praha Miladě Friedlové a Čestné uznání RS ČUS Bruntál Anně Blažkové za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Tělovýchovné vyznamenání pro Václava Vojtíška
vydáno dne 07. 02. 2022 (809x přečteno)

Na páteční valné hromadě Okresního fotbalového svazu Bruntál, předal manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban, Medaili za celoživotní práci a vyjímečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu v ČR bývalému předsedovi OFS Bruntál a současnému sekretáři OFS Václavu VOJTÍŠKOVI. Medaili mu na návrh RS ČUS Bruntál udělil VV České unie sportu Praha. Blahopřejeme.
 

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Tělovýchovné vyznamenání pro Jana Urbana
vydáno dne 26. 11. 2021 (811x přečteno)

VV České unie sportu udělil nejvyšší tělovýchovné vyznamenání manažerovi RS ČUS v Bruntále, místopředsedovi MSKS ČUS Ostrava a předsedovi FCSO a TJ Olympia Bruntál Janu Urbanovi.
Medaili za celoživotní práci  a vyjímečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu v ČR mu předal na valné hromadě MSKS ČUS Ostrava 25.11.2021 místopředseda ČUS Praha Marek Hájek.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřejeme
vydáno dne 04. 10. 2021 (910x přečteno)

Významného životního jubilea 70 let se v uplynulých dnech dožil dlouholetý obětavý funkcionář oddílu kuželek TJ Horní Benešov pan Miroslav Petřek.
Jeho funkcionářská sportovní cesta je spojena s kuželkami. Je pokračovatelem úspěšné kuželkářské tradice v Horním Benešově. Od roku 1973 do roku 2007 byl předsedou oddílu.
Od roku 1977 až doposud je předsedou okresního svazu kuželek RS ČUS Bruntál a ještě stále aktivně hraje okresní přebor. Jako aktivní trenér dovedl mladé kželkáře v Horním Benešově až do I.dorostenecké ligy a ke dvoum stříbrným medailím na Mistrovství ČR dorostu. Bratry Staňkovi do mládežnické reprezentace ČR. Velké zásluhy měl i při výstavbě nové kuželny v Horním Benešově v roce 2005 kdy byl předsedou oddílu.
Ke krásnému životnímu jubileu obdržel Mirek Petřek Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přinost k rozvoji sportu v ČR, kraji i okrese, které mu v sobotu 2.10. v rámci utkání Horní Benešov-Odry, předal manažer RS České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Mirku blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Diana Mezuliáníková na olympiádu
vydáno dne 14. 07. 2021 (1039x přečteno)

Bruntálská rodačka, atletka Diana Mezuliáníková, bude reprezentovat Českou republiku na olympijských hrách v Tokiu v běhu na 1500m. Diana pochází z atletické rodiny. Tatínek Zdeněk byl velmi úspěšným atletem TJ Olympia Bruntál a reprezentantem Československé a České republiky na dlouhých tratích, maminka Monika běhala 800m. Z Bruntálu se Mezuliáníkovi odstěhovali v roce 2002. To bylo Dianě 10 let a jako žákyně základní školy na Okružní ulici měla ráda keramiku a navštěvovala oddíl karate. Nejvíce volného času ale strávila ve Stonožkách paní  Tamary Vlachynské.
Atleticé se začala věnovat až v roce 2004 v Rokycanech u trenéra Michala Šůchy. Od té doby získala mnoho titulů Mistryně České republiky v hale i na dráze. Na Mistrovství Evropy v Berlíně doběhla v běhu na 1500m desátá. Na olympiádě v Tokiu jsou rozběhy žen na 1500 v pondělí 2.srpna a tak budeme všichni naší rodačce držet palce. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřejeme
vydáno dne 27. 11. 2020 (1350x přečteno)

Významného životního jubilea 70 let se v těchto dnech dožívá dlouholetá obětavá funkcionářka, rozhodčí, a hospodářka SK Figura Bruntál paní Marie Figurová.
Její funkcionářská sportovní životní cesta je spojena s lyžováním. Před 35 lety začínala v TJ Slavoj Bruntál, později se stala členkou výboru nového SK Figura Bruntál. Je rozhočí 1.třídy lyžování a měli jsme možnost vidět jí jako organizátorku a rozhodčí na "Bohemia tour" a Mistrovství České republiky v běžeckém lyžování na Pradědu a nechybí na všech závodech FIS v alpských disciplínách, okresních i krajských klasifikačních závodech ve sjezdovém či běžeckém lyžování. U této příležitosti obdržela jubilantka Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přinost k rozvoji sportu v ČR, kraji i okrese, které jí předal manažer RS České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Maruško blahopřejeme. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestné uznání Petru Novotnému
vydáno dne 13. 07. 2020 (1497x přečteno)

V rámci tenisového turnaje čtyřher mužů nad 100 let v Bruntále, předal manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban, Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v okrese, předsedovi Tenisového klubu Bruntál Petru Novotnému u příležitosti životního jubilea, a poděkoval mu za velký kus práce a angažovanost pro sportovní prostředí v Bruntále z pozice funkcionáře, učitele a trenéra.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestný odznak ČUS pro Františka Měrku
vydáno dne 31. 10. 2019 (1742x přečteno)

Čestný odznak České unie sportu za vyznamný a vyjímečný přínos k rozvoji tělovýchovy a sportu obdržel u příležitosti životního jubilea 75 let, z rukou předsedy RS ČUS Bruntál Ladislava Velebného a referenta RS ČUS Jana Urbana dlouholetý předseda okresního svazu stolního tenisu a člen výkonného výboru RS ČUS Bruntál František Měrka.
Jmenovaný je ještě aktivním hráčem stolního tenisu TJ Olympia Bruntál a zúčastňuje se Mistrovství světa a Evropy veteránů a úspěšně si vede i v Českém žebříčku a celý svůj sportovní život zasvětil rozvoji stolního tenisu v regionu. Františku blahopřejeme. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání Janě Martiníkové
vydáno dne 08. 01. 2019 (2053x přečteno)

Krásného životního jubilea se dožila v minulých dnech členka TJ Kuželky Horní Benešov paní Jana Martiníková.
V rámci kuželkářského utkání Horní Benešov - Poduba, poděkoval a předal Janě manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban, České uznání České unie sportu Praha za vyjímečný přínos k rozvoji sportu v ČR a malý dárek.
Jana Martiníková byla od roku 1975 vynikající atletkou v TJ Vítkovice. Od roku 1980 je členkou TJ Horní Benešov oddílu kuželky.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

| 1-15 | 16-30 | 31-44 |

MS KO ČUSwww.cusmsk.cz

MS KO ČUS
SERVISNÍ CENTRUM SPORTU


Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 www.cuscz.cz
ČESKÁ UNIE SPORTU

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.