V Bruntále vyhlásili nejlepší sportovce okresu za rok 2018
vydáno dne 05. 02. 2019 (1891x přečteno)

4.2.2019,  8:37, Bruntál, Karel Soukop

Také letos se sešli nejlepší sportovci okresu Bruntál. V bruntálském hotelu Slezan proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců okresu za loňský rok.
Na výběr deseti nejlepších sportovců okresu je každoročně pořádaná anketa. Jejich další pořadí se už neurčuje.

„Letošní ročník byl jeden z nejhezčích, opravdu byl nejtěžší, i když se nám tam moc nedařilo v té první půli, tak tu druhou jsme si zajeli docela pěkně a já jsem byl s letošním ročníkem moc spokojený,“ hodnotil sezónu Martin Kolomý, pilot kamionu a účastník Rallye Dakar.

„Jsem tady kvůli tomu, protože jsem byla na ME v Portugalsku a tam jsem byla třetí. Takže to je můj největší úspěch,“ doplnila oceněná karatistka Valentýna Macková.

„Je to motivace pro ty sportovce, aby podávali opravdu kvalitní výkony tak, aby reprezentovali okres Bruntál ke spokojenosti nás všech,“ podpořil význam akce předseda Regionálního sdružení ČUS Bruntál Ladislav Velebný.

Vyhlášení nejlepších sportovců se vždy účastní a starostové a představitelé měst a obcí, odkud ocenění sportovci pocházejí.

„Já bych chtěl moc poděkovat všem zastupitelstvům měst, že se podílejí na tomto vyhlašování, na této anketě, ale hlavně, že tělovýchovu a sport ve svých obcích a městech podporují,“ ocenil podporu obcí manažer Regionálního sdružení ČUS Bruntál Jan Urban.

„Střelectví v Horním Benešově má dlouhou tradici, ať už to byl pan Salát, mnohonásobný mistr republiky a držitel rekordů, tak moje máma, která tam dále, pokračuje a trénuje svěřence, takže střelectví v Benešově vždycky je, bylo a věřím, že i bude,“ pochválil úspěchy sportovců Pavel König (nez.), starosta Horního Benešova:

Vyhlašování nejlepších sportovců bruntálského okresu má nejdelší tradici z celé České republiky. Letos se konalo už po dvaačtyřicáté.


zdroj: https://polar.cz/zpravy/bruntalsko/bruntal/11000015253/v-bruntale-vyhlasili-nejlepsi--sportovce-okresu-za-rok-2018( ZPĚT | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál | tisk | zdroj: www.polar.cz, Karel Soukop )

:: Výpis všech souvisejících článků ::

MS KO ČUSwww.cusmsk.cz

MS KO ČUS
SERVISNÍ CENTRUM SPORTU


Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 www.cuscz.cz
ČESKÁ UNIE SPORTU

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.